Co je Hlas mé duše?

Hlas mé duše vám přináší transformující zážitkové semináře, které využívají hudbu a práci s hlasem holisticky, léčivě a zábavným stylem. Podporují účastníky v nalezení svého autentického hlasu a jeho svobodném vyjádření jak v mluveném tak pěveckém projevu.  

Toužíš?

⚜️Objevit svůj autentický hlas?
⚜️Být viděn/a a slyšen/a?
⚜️Uvolnit a rozproudit svou krční čakru?
⚜️Rozpustit traumata s hlasem?
⚜️Získat ve svém hlase parťáka pro svoje sny?

Pořádáme jednodenní a vícedenní workshopy a retreaty v Čechách i v zahraničí. Sleduj skupinu Hlas mé duše na Facebooku pro více informací.

Proč?

Hlas je zrcadlem Tvé duše 
Projevují se v něm Tvá podvědomá přesvědčení o sobě a světu, ve kterém žiješ. Hlas je propojen s naším fyzickým, mentálním i spirituálním tělem a díky tomu je velmi efektivním seberozvojovým nástrojem a cestou, jak na sobě pracovat s radostí a v lehkosti. Práce s ním Tě dokáže proměnit a uvolnit Tvé (možná přiškrcené) autentické já.


Foto a video z kurzů


12.-16.10. HLAS mé duše v Itálii, Sestri Levante

11.-12.11.2023 Hlas mé duše, JammClub v Praze

Hlas mé duše v tý-pí (srpen 2023), České Švýcarsko

Vaše zpětné vazby

Workshop Hlas mé duše s Adri je jeden z těch zážitků, na které se nezapomíná. Neznám mnoho lidí s tak velkým talentem, laskavým a lidským přístupem, trpělivostí a empatií jako má Adri. Člověk opravdu projde nějakou transformací, která ho posune a nasměruje. Odnesla jsem si mimo jiné povzbudivý pocit, že všechno je možné. Že není třeba se bát a zbytečně sám sebe limitovat. A že sny, po kterých si srdce volá, si třeba plnit. Dostalo se mi neskutečné podpory od všech úžasných zúčastněných žen, bez kterých by nic z toho nebylo možné. Dohromady jsme vyvořily bezpečný prostor jedné rodiny, která skvěle funguje díky jedinečnosti každé z nás. Ještě jednou obrovské díky božské Adri, nepostradatelné Péti a všem neskutečným ženám, které se sešly.

Jana


Hlas mé duše byl pro mě výzvou. Člověk zprvu občas ani netuší, proč chce vlastně něco vyzkoušet a zažít, nebo se domnívá proč… Je tam jednoduše přitažlivost. Na semináři Hlas mé duše jsem se několikrát ocitla mimo svůj komfort ( kdo to má rád, že?) - pro mě velká věc. Prožitek s hlasem může být opravdu transformující, zábavný a překvapující. Pod vedením Adriany, kde vládne velká podpora, originální přístup a touha vás nasměrovat k posunu, v záštitu Petry, která pro mě byla moc příjemnou a klidnou ,,kotvou". V závěru jsem se doslova setkala s Hlasem mé duše. A tento projev byl pro mě úžasným spouštěčem prožitku, který bude ve mě dlouho znít. Velmi silný, osvobozující, plný srdce a dojetí k sobě a všem zúčastněným. Byly jsme všechny tak odvážné a jedinečné, za to vám moc děkuji. 

Mardžána

Od víkendu si často zpívám v autě, sice mimo tóny, zkouším si kontrabas, čelo, houšličky a co mi zatím nejde je flétnička :-)

Odpolední setkání s tebou ve mně probudilo opravdu touhu si zpívat (hlavně sama pro sebe, na podium se nehrnu ), moc se u toho v autě i směju, když slyším, jak něco jde i nejde.


Tvé vedení, tvůj smích, tvoje podpora je něco pro mne tak unikátního, že mám pocit, že bys krásný tón a dobrý pocit vyloudila i z kamene.

Napište nám : )