Adriana Holanová, hudebnice a lektorka. Vystudovala prestižní americkou univerzitu Berklee College of Music. V současnosti působí v New Yorku, Praze a v Itálii. Mimo skládání a produkování vlastní tvorby založila platformu Hlas mé duše, transformující zážitkové semináře, které využívají hudbu a práci s hlasem holisticky, léčivě a zábavným stylem.

⚜️

Vyrostla v pohraničním městě Varnsdorf a dětství strávila propojená s přírodou na venkově s prarodiči. Dětství jí nejvíce ovlivnil úraz ruky a 12 operací, které díky němu prodělala. Zájem o zdraví ji dovedl ke studiu 3.lékařské fakultě v Praze, kde 2 roky studovala všeobecné lékařství. Život se jí ale proměnil o 180 stupňů, když objevila práci s hlasem. Setkala se se svým autentickým hlasem a právě i tak začala žít. Odešla z medicíny a začala realizovat tu část sebe, která byla do té doby světu i jí samotné skrytá. Dovolila si realizovat své sny a posléze vystudovala jednu z nejlepších univerzit na světě Berklee College of Music v Americe. Její akce jsou prostorem pro intimní setkání lidí, kteří se chtějí otevřít životu se vším, co jim přináší. Věří v sílu hlasu každého člověka a v to, že všechno je možné, pokud si to přejeme. Je autorkou kurzů Hlas mé duše, které podporují lidi v nalezení své autentické polohy nejenom v hudbě, ale také v životě.

⚜️

Adriana píše hudbu, co ji přinese sám život. Temnou i radostnou, vášnivou i éterickou. Miluje propojování akustických nástrojů a elektronické hudby. Její koncerty jsou prostorem pro intimní setkání lidí, kteří se chtějí otevřít životu se vším, co jim přináší.

⚜️

Věří v sílu hlasu každého člověka a v to, že všechno je možné, pokud si to přejeme. Za posledních pět let koncertovala ve Španělsku, v Itálii, Čechách, Německu a Americe, kde také vystudovala produkci a skladbu na Berklee College of Music v Bostonu. Je také autorkou kurzů Hlas mé duše, které podporují lidi v nalezení své autentické polohy nejenom v hudbě, ale také v životě.